Využijte aktuálních slev na bělené houbičky a sady v saténových pytlíčcích ;-)

Mořská menstruační houba L (6-8 cm)

Přírodní mořská houba ve velikosti L. Přírodní tampon k dámské intimní hygieně během menstruace. Vhodná pro silnější krvácení, nebo na noc.

 


minerální/bělená
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem
199 Kč
Kategorie: MENSTRUAČNÍ HOUBY

VELIKOST

6-8 cm

 

POUŽITÍ

Používání houbičky v době menstruace je obdobné, jako použití tamponu. Pouze je nutné houbu před zavedením namočit pod tekoucí vlažnou nebo studenou vodou (houbička krásně změkne a zvláční), zmáčknutím se zbavit přebytečné vody a je připravena k použití. Houba je velice pohodlná, díky tomu, jak se skvěle přizpůsobí Vašemu tělu. Je jemná a měkoučká, snadno se zavádí.

 

VÝHODY

  • 100% PŘÍRODNÍ - mořská houba je 100% přírodní produkt z obnovitelných zdrojů
  • LEVNĚJŠÍ - životnost houbičky je až 6 měsíců. Spočítejte si, kolik peněz utratíte za běžné hygienické pomůcky za stejnou dobu.
  • POHODLNÁ - po namočení je houbička velmi jemná a měkoučká. Snadno se zavádí, skvěle se přizpůsobí ženskému tělu a díky tomu o ní nebudete ani vědět.
  • VYSOCE ABSORPČNÍ - navzdory velikosti houby, její struktura zajišťuje vysoce absorpční schopnosti.
  • ANTISEPTICKÁ - díky přírodnímu původu obsahuje minerální látky působící antisepticky a desinfekčně.
  • ANTIBAKTERIÁLNÍ - minerály a jód z mořské vody způsobují, že se houba velice dobře snáší i s citlivou pokožkou a má antibakteriální účinky.
  • EKOLOGICKÁ - mořská houba jsou plně rozložitelná, má dlouhou životnost, takže nezatěžujete životní prostředí výrobou, ani zbytečným odpadem z klasických hygienických potřeb na jedno použití.
  • MILOVÁNÍ - houba pojme veškerou tekutinu a partneři jistě ocení, že se můžete milovat i v době periody a houba ani jednomu z vás nebude překážet. (Houba neslouží jako antikoncepce, ani ochrana proti pohlavně přenosným nemocem).

 

ABSORPČNÍ KAPACITA

V porovnání s běžným tamponem velikosti "Normal"

L_absorbce

 

ČIŠTĚNÍ

Při používání během menstruace se nasáklá houba po vyjmutí proplachuje pod tekoucí vodou a znovu se používá. Po skončení menstruace je nutné houbu řádně vyčistit a vydezinfikovat, aby nedošlo k množení bakterií. Důkladné čištění je zajištěno vodní lázní s rozpuštěnou

solí z Mrtvého moře a Tea tree olejem. Správné zacházení a péče o houbičku prodlužuje její životnost.

 

 

ŽIVOTNOST

Životnost jedné houbičky je až 6 měsíců - v závislosti na četnosti a intenzitě periody, péči o houbu.

 

EKOLOGIE

Zboží dodáváme v plně rozložitelných ekologických obalech, abychom ani balením nezatěžovali přírodu!

 

Menstruační houby jsou přírodní produkt, proto se mohou mírně lišit ve tvaru, barvě a velikosti.

Více si o mořských menstruačních houbách můžete přečíst zde.

 

 

 

 

5
6x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
M Avatar autora | 3.10.2022
Tyto MS houby používám již několik let.. Nic lepšího neexistuje. Střední velikost mám od začátku do konce MS, nijak neomezuje, o menstruaci skoro nevím :)
4
P Avatar autora | 27.9.2022
Zakoupila jsem houbičku velikosti L, avšak v době mých nejsilnějších dnů vydržela maximálně dvě hodiny. V tuto dobu se tedy na ni nemohu spolehnout. Velikost byla na mě už i tak velká. Houbičku jsem rozstřihla na velikost M a S budu je používat na počátku a u konce periody. Zavádění je nyní naprosto v pohodě - samozřejmě si na něj žena musí zvyknout, stejně tak na vyjmutí. Není ale nutné mít v tomto ohledu obavy.
5
L Avatar autora | 18.2.2022
Naprostá spokojenost. Houbičku jsem trochu upravila na vhodnější velikost a použila šňůrku z klasického tamponu pro snadnější vyjmutí. Paráda. Konečně se mé tělo cítí lépe. Děkuji
5
M Avatar autora | 31.1.2022
super!
5
HL Avatar autora | 2.12.2021
Houba je bezvadná. Trošku chce získat cvik při zavádění, ale jinak je super.
5
HN Avatar autora | 16.8.2021
Jsem moc spokojená
Zpět do obchodu