Využijte aktuálních slev na bělené houbičky a sady v saténových pytlíčcích ;-)

Mořská houba karibská

Vysoce kvalitní přírodní minerální mořská houba z Karibského moře pro každodenní péči o tělo. Kousek moře ve Vaší koupelně. Vhodná pro všechny typy pokožky. Z Vaší koupele se stane luxusní relaxace!

Skladem
299 Kč

VELIKOST

13-14 cm, nepravidelný tvar

 

POUŽITÍ

Používání přírodní mořské houby při sprchování nebo koupeli k mytí celého těla poskytuje Vaší pokožce speciální péči. Houba typu Grass je mírně hrubější typ houby, který ale nedráždí pokožku.  Tato houba je vhodná pro ty, kteří preferují jemný peeling, příjemnou masáž a dokonalé vyčištění pokožky. Je super pružná a odolná. S kapkou mýdla vytvoříte hustou a bohatou pěnu.

Mytí houbou funguje jako jemná masáž, při které jsou z Vaší pokožky odstraněny nejen nečistoty, ale i odumřelé buňky kůže. Pokožka bude příjemně prokrvená a rychleji se regeneruje. Bude tak přirozeně vypnutá, zdravá a krásná!

V suchém stavu je houba tvrdá. Po namočení změkne, zjemní a nabyde na objemu.

Používejte nejekologičtější 100% přírodní variantu pro péči o Vaše tělo. Nebudete zatěžovat přírodu syntetickými pomůckami v koupelně.

PÉČE O HOUBU

Po použítí houbu důkladně propláchněte, vytlačte vodu (neždímejte) a nechte dobře vyschnout. Ponechte na suchém, vzdušném místě (ne na topení). Houbu nikdy neproplachujte horkou vodou (pouze tak teplou, v jaké se koupete)! Houbu neošetřujte čistícími a bělícími prostředky, neperte v pračce. Houba se dá šetrně vymýt v lázni s rozpuštěnou solí.

 

AŽ ROZBALÍTE ZÁSILKU

Houba Vám příjde ve vysušeném stavu, kdy má úplně jiný tvar a objem, než jste viděli na obrázku. Nelekejte se :-) Houbu nejprve namočte, nechte nasáknout vodou a propláchněte (může obsahovat zbytky mořských řas, což ale vůbec není na škodu). Po úplném nasáknutí vodou uvidíte, jak se houba vrátí do svého původního oválného tvaru, nabyde na objemu a získá zpět svoji hebkost. Nyní je připravena Vaší pokožce poskytnout tu nejúžasnější přírodní péči!

 

EKOLOGIE

Zboží dodáváme v plně rozložitelných ekologických obalech, abychom ani balením nezatěžovali přírodu!

 

Mořské houby jsou přírodní produkt, proto se mohou mírně lišit ve tvaru, barvě a velikosti.

 

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu