Sada různých velikostí houbiček včetně čistění na jeden klik? Objednávej startovací sadu ;-)

Tipy na vánoční dárky pro muže

Skvele darky pro muze2_1
 
Dárky pro muže....Asi nejtěžší disciplína, že jo? (alespoň za nás :-))). Co má pořád člověk pro ty chlapy vymýšlet?!
 
Jasně, že to můžeš jako každý rok zachránit párem kvalitních fuseklí, ale možná bys letos chtěla něco trochu originálnějšího...?
 
✔ Pořádnej chlap má sice smrdět i z fotky, ale mělo by to mít svoje hranice (třeba na Vánoce :-))). Naše ručně vyráběná, přírodní mýdla jsou každý originál a svým přírodním složením dokážou zjemnit pokožku i toho největšího drsňáka.
 
Mrkni třeba na naše Přírodní mýdlo s aktivním uhlím, které hloubkově čistí pokožku a navazuje toxiny. Jestli se ti zdá, že by jeho pleti prospěla detoxikační kúra, tak je toto mýdlo přesně to, co hledáš.
 
Potřebuješ ho uklidnit (někdy je to s nimi těžké!)? Zkus solné mýdlo Mramor. Jeho harmonicky vyvážené složení je navrženo pro dokonalou čistotou a relaxaci. Díky obsahu mořské soli je mýdlo navíc plné minerálů. Zklidni jeho tělo pohlazením francouzského jílu a mysl vůní éterických olejů
 
Nebo tuhé šampony, aby si konečně přestal drhnout hlavu mýdlem! Ať si alespoň jednou za čas pohýčká svoje vlasy přírodním šamponem v bio kvalitě.
 
 
Konjaková houba je geniální vynález, možná jsi se o tom sama už přesvědčila. Pro muže máme oblíbenou tělovou variantu, která dokonale pečuje o celé tělo.
 
                                                  
✔ Máš ve svém okolí milovníka masáží? Radost mu udělá lufa. Zcela přírodní produkt, který jemnou masáží odstraňuje z těla nečistoty a odumřelé buňky, pokožka se tak lépe a rychleji regeneruje. Neboj se si ji od miláčka vypůjčit, uvidíš, jak bude Tvoje pokožka prokrvená a navíc lufa pomáhá zamezit celulitidě! (Dobrý dárek, dvě mouchy jednou ranou ;-)
 
✔ Pro citlivější kusy z mužského pokolení raději vyber jemnější koupelovou péči - mořské houby, které se ti sice v suchém stavu nemusí úplně pozdávat, ale po jejich namočení okusí Tvůj miláček nevšední zážitek z relaxační koupele a hebkosti mořských minerálních hub. V kombinaci s mýdlem vytvoří houby hustou a bohatou pěnu - to chceš!
 
Třešničkou na dortu už je čistě přírodní původ těchto produktů, žádné chemické látky, barviva, a tím pádem 100% ekologická rozložitelnost houby i lufy - až přestane sloužit, na kompost s ní ;-)
 
 
 
Zpět do obchodu