Sada různých velikostí houbiček včetně čistění na jeden klik? Objednávej startovací sadu ;-)

FB SKUPINA MENSTRUAČNÍ HOUBY

Na Facebooku jsme pro vás vytvořili uzavřenou skupinu Menstruační houby, aby jste si mohli s námi, nebo s ostatními členy skupiny popovídat o menstruačních houbách, nebo jiných menstruačních a ženských tématech.

 

Chápeme, že si možná neumíš fungování houby úplně dobře představit, že máš spoustu otázek a pochybností a nemáš v okolí žádnou kamarádku, která by houbičky používala, aby jsi to s ní mohla probrat. Věříme, že si ve skupině doplníš informace od reálných uživatelek menstruačních houbiček, načerpáš inspiraci a cenné podněty, vyplývající ze zkušeností ostatních žen.

 

Houbičku už používáš a ráda by jsi sdílela své nadšení? Poraď ve skupině dalším ženám, které si zatím neumí představit, jak s houbičkou zacházet a chybí jim možnost svěřit se se svými obavami někomu, kdo jim rozumí.

 

Přejeme si, aby skupina byla místem, kde si můžeme vzájemně poradit, vysvětlit nejasnosti a podpořit se

 

Ve skupině jsme také připravili tzv. Průvodce, což jsou příspěvky s informacemi o mořských menstruačních houbách a jejich fungování. Můžeš tam tak na jednom místě najít konkrétní téma, které Tě zajímá, nebo dostat odpověď na svoji otázku, aniž by jsi sama přispěla do diskuse.

 

Máš na srdci jiné ženské téma, zajímáš se o cykličnost, nebo by sis ráda promluvila s někým, kdo praktikuje symptotermální metodu? Neboj se ve skupině otevřít nové téma a sdílet své názory a zkušenosti s ostatními.

 

Aby jsi se ve skupině Menstruační houby cítila bezpečně a nebála se diskutovat takto intimní témata, pečlivě kontrolujeme každého žadatele o členství ve skupině. Skupina je soukromá, to znamená, že do ní není možné nahlédnout, přečíst si jakoukoli debatu, nebo příspěvek, pokud není uživatel schváleným členem skupiny. Navíc můžeš svůj příspěvek, nebo dotaz vložit i anonymně.

 

Co můžeš ve skupině například řešit?

"Jak to dostanu ven, když to nemá šňůrku?"

"Zajímalo by mě zda jde používat při velmi silné menstruaci?"

"Jak dlouho 1 houbička vydrží?"

"A jak se pozná, že je čas koupit novou? Začne se třeba drolit?"

"Má houba také větší výdrž, než klasické pomůcky?"

"Chtěla bych vědět, jak se houba desinfikuje."

 

 chci do skupiny

Zpět do obchodu