PAN REJŽÁK

IMG_2713

Pan Rejžák, alias prohřívací pytlíček je báječný pomocník, který Vás zahřeje na těle i duši. Osvědčil se jako úleva při různých druzích potíží s bolestí, kde je třeba "suchého tepla". Stačí na minutku až dvě vložit do mikrovlnné trouby a je připraven Vás zahřát a uvolnit bolestivá místa. V souvislosti s menstruací pomáhá, když si na bolavé bříško pytlíček přiložíte a po chvíli přichází kýžená úleva. Sama se s bolestivými vedlejšími účinky periody potýkám a nahřátí bolavého břicha v kombinaci s bylinkami mi umožnilo již několik let nepozřít žádnou pilulku proti bolesti. Další věcí, která pomáhá, ačkoli se na to v tu chvíli rozhodně necítíme, je pohyb. Zkuste si zaběhat, až na Vás bolesti přijdou, uvidíte. Rejžák si beru dokonce i do zaměstnání. Při práci u počítače, kdy, v dnešní době, je přístup k mikrovlnce téměř všude, se vůbec necítím trapně, že mám na klíně látkový pytlík a nebudu se kolegům, převážně mužského pohlaví, stydět vysvětlit, že jsem bolavá. Všichni přece ví, že žen bez menstruace neexistuje mnoho. Naopak je to lidská přirozenost, která k nám ženám patří a nikdo se nad ní nepozastavuje. Jen se o ní nemluví.

Rejžák také využijete v dalších rozličných situacích, kde nahřátí svalů pomáhá jejich uvolnění. Zablokovaly se Vašemu milému záda? Nebo jste si přes noc přeležely a tím zabolokovaly krk? Šup tam s nahřátým pytlíčkem! Nebo milého nemáte a studí Vás postel, když večer uléháte? S rejžákem už nebude. Hřejivý pytlíček se dá použít i pro zmírnění bolestí svalů a kloubů. Další využití najde také v opačné formě, po nachlazení v mrazničce. Potom funguje jako chladivý obklad na pohmožděniny, bolest hlavy, otoky a poranění zbůsobená kousnutím hmyzu. V případě chladicí varianty, do mrazničky vkládejte pytlík v igelitovém sáčku, aby byla náplň chráněna od vlhkosti.

Tepelná kapacita pytlíčku je nečekaně velká, teplo (nebo chlad) se pomalu uvolňuje několik desítek minut.

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení